Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Counter strike 1.6 hogy...

Counter strike 1.6 hogy menjek botok ellen?

Figyelt kérdés
ma szedtem le, még nem nagyon értek hozzá...
2011. nov. 1. 13:43
 1/5 anonim válasza:
annyit tudok, hogy le kell tölteni a botokat is, de tovább nem, mert nem szoktam botok ellen játszani, steam-es vagyok
2011. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi az h lekel tölteni hozzá ?:D xD te szerencsétlen
2011. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Milyen fajta pályán? "Aim", "wp", esetleg "de" típusú pályán? És milyen szinten? Például kezded easy-vel már tök jól megy beállítod hardra és simán kilőnek... Easy botoknak kis fáziskésésük van: meglátnak, állnak és aztán fullra melléd lőnek de beléd engedik a tárat és ezért veszélyes mert melléd lőnek és szór a fegyverük néha így kapod a legnagyobb HS-t :D És ha botok után fölmész multira nagyon furcsa lesz hogy taktikáznak a játékosok, stb... Szerintem botok ellen menj először "aim" mapokon itt kitapasztalhatod a célzást, mennyire szór az adott fegyver milyen pontos stb., aztán menj csak multiba. Botok Hard-Expert szintje kb. a multiplayer. (célzásba)
2011. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Papp Bence Gábor ***** válasza:

Ha téged hardon kilőnekk akkor te egy csicska vagy. Túl béna. Am ha olyan cs-d van amiben alapból nincsen bot akkor innen szedd le: [link]

Am a 2. válaszolónak mondom, hogy a Steames cs ben nincs bot, csak az ns.esben.

2012. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát te vagy nyomorék barátom... Tanuld meg értelmezni a mondatokat, ha nem egész nap a seggedet izmosítanád a gép előtt és lenne egy kis intelligenciád rájönnél mit írtam... Sok sikert hozzá :)
2012. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!