Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud gépre gitártorzító/...

Valaki tud gépre gitártorzító/overdrive programot?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 14:50
 1/5 anonim válasza:

Guitar rig 5!

Nagyon klassz, tele van effektekkel.

Még le kell hogy töltsd az Asio programot, és a beállításoknál majd azon kell hogy legyen hogy "asio".

Rámész hogy download aztán vársz egy percet és kidobja a letöltést!


[link]


sok sikert!

2011. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ÍHali! Nem sikerül telepíteni letöltöm amit mondtál telepítem aztán kiad egy csomagolt fájlt amit kitesz az asztalra és ha azt megnyitom abban van egy alkalmazás "Guitar Rig 4" de ha azt akarom futtatni ezt írja ki "No previous installation found. Please run the full product before running installer this update installer."
2011. nov. 5. 16:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Nah felraktam, de most ilyen sercegő meg búgó hangokat ad ki és nem találom az "asio" amit mondtál!
2011. nov. 5. 16:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Nah már az aiso is meg van és nem is zúg csak nem torzít hanem a sima gitár hang szól még minid ami eddig volt!
2011. nov. 5. 16:49
 5/5 anonim válasza:
Pakold bele az erősítőt pl az orange-t én nem szeretem csak ez jut eszembe :) Rakd be jobbra a felhasználó felületre, az erősítőn meg tudod állítani a hangzást gaint hangerőt. Aztán valahol az amps mellett vannak a torzítok, aztán mellette a további effektek. A Mikrofon az legyen kikapcsolva!
2011. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!