Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SÜRGŐSSS! A Cursed crusader...

SÜRGŐSSS! A Cursed crusader 1. szintjén mikor menekülni kell a halál elől ott mit kell csinálni? Mert hiába nyomom a nyilakat amit mutat nem használ semmit!

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:

már 2x végigjátszottam hátha segíthetek. ha átállítottad az irányítást keyboardra akkor asszem w-a-s-d vel is tudod a nyilakat (w-fel,a-balra,d-jobbra,s-le) mikor megáll és megjelenik a kör az iránygombbal van egy nagyobb vékony kör ami folyamatosan szűkül, és van egy vastagabb telt szürke. amikor a vékonykör annyira szűkűl hogy egybe van a vastagabbal akkor kell megnyomni és utána egyből szaladj előre és így tovább és így tovább... a tüznek ne menj neki mert asszem azis sebez.

rem segítettem.


ha van még valami akkor írjd meg kommentbe azt hátha tudok még segíteni.

2011. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget :D

még az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet healelni?

2011. nov. 2. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
átokmódban(c) harc közben mikor közel van esteban lenyomod a shiftet és a jobb egérgombot és adig nyomvatartod őket amíg fel nem töltődik az életetek. ha megütnek akkor nem töltődik tovább. de ha elsőre nem sikerül mert nem történik semmi ha lenyomod akkor próbáld újra nemtudom miért nekem 5-6odjára sikerül de van hogy elsőre :DD
2011. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Karaktert lehet váltani?

2011. nov. 2. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:
ha egyedül játszol akkor végig csak Denz-el játszhatsz, de co-op ban a második játékos Estebannal van. jah és még valami amire nemrégen jöttem rá: ha elkábítassz egy ellenfelet(egérgörgő lenyomás) ha nincs már sok páncélja menj a közelébe q+e betű és Denz lefogja estebannak nagyon zsír :DD
2011. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! ez a healelés nem akar sikerülni :S
2011. nov. 3. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!