Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja a számítógépemnek?...

Mi baja a számítógépemnek? Folyamatosan azt írja ki, hogy nincs több hely a meghajtón.

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt írja ki hogy nincs több hely a C meghajtón, miközben az szinte teljesen üres. Már mindent letöröltem amit tudtam, és miután helyet szabadítok fel, egy kis idő múlva megint csak felugrik a figyelmeztető buborék. Mi lehet a probléma?
2011. nov. 1. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi az a SZINTE TELJESEN ÜRES?
2011. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megosztott a vincseszter, a C meghajtónál jelenleg azt írja ki hogy 0 bájt szabad, méret: 37,6 GB, NTFS. De nincs rajta semmi, se film, se játék, semmi, csak néhány a legalapvetőbb programok közül (pl böngésző). Ezért nem értem, és az a fura hogy kb percenként változik, az előbb még 5 Mb volt szabad, azelőtt 1 Mb...
2011. nov. 1. 21:10
 3/8 tamasoft ***** válasza:
Akkor nemhogy szinte üres, hanem szinte teljesen tele van. A Windows önmagában is nagyra nőhet ismert okok miatt. Törölj visszaállítási pontokat, és kapcsold ki a hibernálási lehetőséget. Ez hirtelen életmentő lehet. Ha nem elég, korlátozd a virtuális memória méretét átmenetileg. Ezután szép lassan törölgesd ki a telepített programok közül, amit már nem használsz. Az 1-2 mega hely nagyon kevés. 1-2 Giga hely is kevés lenne, úgy gondolkozz.
2011. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tamasoft ***** válasza:
Előző vagyok plusz töröld a böngésző(k) előzményeit, beragadt CD írás fájlokat, vagy kitömörített régi állományokat.
2011. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
megtettem már amit csak tudtam, bár azok közül amit leírtál nem teljesen értek mindent (nem vagyok egy számítógép guru). valami vírus nem lehet? azok nem csinálnak ilyesmit?
2011. nov. 1. 21:22
 6/8 tamasoft ***** válasza:

Lehet vírus is igen, de amit a kezdő felhasználók vírusnak hisznek, 99%-ban nem vírus, hanem Windows beállítási, kezelési, felhasználói probléma.

Kergess végig a gépen egy vírusirtót és egy malware/spyware keresőt, ha még nem tetteted meg, csak így hogy nincs elég hely minden nagyon lassú lehet.

Utána viszont csináld meg amit javasoltam.

2011. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SPAWN77 válasza:
1 Mb= Teljesen üres:O teljes képzavar:D Először is ha Windows 7-ed van az alapjáraon 20 gb-ot is foglalhat emellett a frissítések cookik és egyebek ahogy ezt már az előző kommentelő is írta tovább foglalják ha windows 7-et használsz én ajánlok egy minimum 60 gigás elsődleges partíciót. Mivel a rendszer, programok(böngésző, msn, vírusírtó) és minden más amit ajánlott a C-re telepíteni eszik a helyet. Játékokat, zenéket, képeket sztem nyugodtan szelektálva a :D meghajtóra ments hiszen így legalább esetleges újratelepítéseknél nem vesznek el. Mivel írtad h nem vagy "számítógép guru" bár a kifejezés erős hisz sztem értsünk valamennyit ahhoz amit használunk az autóvezető sem vigye szervízbe a kocsit gyertya tisztításra sztem ha nincs eleresztve anyagilag(ezt kiemelném nem kötekedésből írtam). Szóval ha úgysincs állításod szerint semmi a c-n rakd újra és az elsődleges partíciód legyen 60 giga persze ha a merevlemez kapatícásod engedi erről nem írtál információt. Remélem tudtam segíteni:D
2011. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt hiszem újratelepítés lesz. köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek.
2011. nov. 2. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!