Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg lehet valahonnan szerezi...

Meg lehet valahonnan szerezi aszt a sakk programot amelyik legyőszte Gerri Kamovics Kasparov-ot?

Figyelt kérdés

Lehet elírtam a nevét de szerintem lehet tudni hogy kiről van szó

és gondolom hogy a netről nem lehet letölteni, hanem ha max, meg lehet szerezni akkor pénzért, de mennyiért? eggyátalán meg lehet szerezni bármilyen módon?

Ha nem akkor mondjon már valaki egy nagyon kemény sakk programot légyszi felülem lehet pénzes is xD köszi


2011. nov. 1. 21:46
1 2
 1/17 _Jessy_ ***** válasza:

[link]

google a legjobb barátod :)

2011. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A Google túl messze van innen :)
2011. nov. 1. 22:01
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem a program volt a lényeg, hanem a program ÉS az azt futtató számítógép. [link]


Ha meg tudnád szerezni ugyanazt a programot, ami ezen futott, akkor sem tudnád futtatni a PC-den. Illetve az is gond, hogy egy mai PC-nek nagyobb a számítási teljesítménye, mint a Deep Blue-nak.


Azt nem tudom, hogy később átírták-e, hogy fusson PC-n.

2011. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ami érdekelhet, az a Deep Fritz 12 program: [link]


Elég húzós az ára, de ez megverte Kramnyikot úgy, hogy egy Core 2 Duo processzoron futott.

2011. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A fritz 12 nekem meg van, teljesen ingyen le lehet tölteni a netről, elmondom neked hogy azért meg kell dolgoznia a proginak hogy elverjen, amiről te akarsz beszélni az a Fritz 13 az már pénzes, valamint a Rybka4 ezeket a progikat ismerem, de szerintem a világon létezik ezeknél is komolyabb sakk programja
2011. nov. 2. 08:55
 6/17 _Jessy_ ***** válasza:
Amit az elején belinkeltem, az ezt hírdeti magáról, de azért voltak kétségeim :) Egyébként nem tartom kizártnak, hogy ennek a programnak volt egy "okosabb" változata, ami Kasparov-ot megverte. Egyébként sakkozó programot nem is olyan nehéz írni, mint gondolnátok. A fő problémát egy ilyennél a memória mennyisége jelenti.
2011. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha quiq Basiq-al lehet sakk programot írni akkor én írok csak nem tudom hogy hogy kell
2011. nov. 2. 09:26
 8/17 _Jessy_ ***** válasza:
Mesterséges intelligencia -> játékelmélet
2011. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 _Jessy_ ***** válasza:
ja és lehet basic-el is, meg ahogy akarod. A DeepBlue-ra pl. C-ben írták a programot.
2011. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem a Fritz 12-t linkeltem, hanem a _Deep_ Fritz 12-t! A Deep Fritz a Fritz többszálúsított változata és abból a 12 a legújabb. Ha több szálon fut, akkor keményebb ellenfél.
2011. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!