Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi bajom lehet belőle, ha ezt...

Mi bajom lehet belőle, ha ezt a mappát rejtetté teszem?

Figyelt kérdés
Windows 7 Ultimate, 64bit-es rendszerem van és azt szeretném tudni, hogy ha a C:-n a Windows mappát berakom rejtettbe, akkor ugyanúgy fog működni a gép, vagy nem fog elindulni, mert nem találja vagy valami?
2011. nov. 2. 10:34
 1/2 2xSü ***** válasza:

Elméletileg nem szabadna, hogy gondot okozzon. A rejtett tulajdonság csak azt szabályozza, hogy a mappát nézve látszódik-e az adott fájl/mappa. Ha nem teszed írásvédetté, akkor elméletileg nem szabad gondot okoznia.


Windows 98 esetén tudom, hogy a rendszermappa attributum beállítása meg tudta fektetni a rendszert, akkor is, ha az írásvédett és rejtett tulajdonságokat nem állítottam be.


Esetleg egy-két rosszul megírt szoftver esetén lehet probléma, de szerintem ennek az esélye minimális.

2011. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, hát megpróbálom, nemsoká jelentkezek:)
2011. nov. 2. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!