Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mikor érkezik a windows live...

Mikor érkezik a windows live essentials 2012?

Figyelt kérdés
Abból is főleg a fotótár és movie maker érdekelne.
2011. nov. 2. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg 2012-ben -..-

egyébként ha ki is adják ezt az elég fölöslegesnek tetsző csomagot, akkor 2012 vége felé max,mivel a win8-at fejlesztgetik,ami egy hatalmas bukás lessz...mint a vista :D

2011. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nahát erről beszélek én is. A windows 8 egy csődtömeg már most is és félrebeszélnek az "új és gyönyörű" Metro UI-val együtt. A Vista amúgy nem tudom mitől lett bukás, mert jó-jó az azért :)

De csak azért érdekelt, mert a 2011-est 2010 végén kiadták.

2011. nov. 3. 21:11
 3/6 anonim válasza:
0%
vista f*s... amúgy is munkára tervezték nem ilyen családi gépekhez. win7 elvileg a vista továbbfejlesztett verziója, de 100x fejlettem, és nem is lehet hasonlítani a vistához
2011. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Látom utolsó, te sem értesz hozzá ;)

Ugyanis ezt akárki mondhatná, én is, de attól még nem lesz az. Vannak benne hasznos funkciók, de olyan lassú, hogy az nem igaz! A vista szinte száll azon a gépemen, amin a gyárilag rátelepített Windows 7 akadozott, kék halált kapott. Ez igaz még másik háromra, de felhívom a figyelmedet, hogy NEM A KÉRDÉSRE VÁLASZOLTÁL!


Amúgy a magyarázat a Vistára: az XP-s gépeken valóban nehézkesen futott el, de ez a windows 7-nél csak rosszabb.

Egy kis figyelmeztető:

Vista követelménye:

15-20gb szabad hely (nekem 8-ra felment (!)

256mb RAM (minimum) - 512 (ajánlott, ezzel komplett AERO szolgáltatást nyújt)

1ghz processzor

Windows 7 követelménye:

20-30gb szabad hely

1gb RAM (32bit), 2gb RAM (64bit)

1ghz processzor


Ez az MS SAJÁT KIÍRÁSA, VAGY NEKED IS ÓCSKA VOLT AZ AKKORI GÉPED, VAGY PEDIGLEN A VISTA-GYŰLÖLŐKNEK HISZEL, MEG AZ MS ÚJ REKLÁMSZÖVEGÉNEK.


És mégegyszer: a kérdésre legyél szíves felelni és ne itt gyalázd a Vistát (ami amúgy 2 éve rendíthetetlenül megy egy gépemen, míg az 1 éve vett win7-es laptopomat most kell 5-szörre !!! telepítenem).

2011. nov. 7. 17:30
 5/6 gthomek ***** válasza:

Az előttem szólónak:

[link]


Szóval cimbi a Vista telepítője el sem indul 512MB ram alatt, aki 512MB rammal "használod" a Vistát akkor vagy elmentek otthonról vagy rengeteg időd van.


"Minimális követelmények:


800 megahertzes (MHz) processzor és 512 MB rendszermemória


20 GB merevlemez legalább 15 GB szabad lemezterülettel


Super VGA grafikus megjelenítés támogatása


CD-ROM-meghajtó"


A kérdésre a válasz itt:

http://www.youtube.com/watch?v=nSke2gHjE3g

2012. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

XD ennyi hülyét.

Ammúgy béta verzió már van, de zárkörű a tesztelése (valószínűleg nyilvános béta vagy február végén jelenik meg (Win8 bétával) vagy szeptemberben a Win8-al.

Ammúgy a Win8 ereje abban rejtőzik, hogy a metro IUre írt alkalmazásokat lehet futtatni tabletról, PCről.. és szerintem idővel XBOX és Windows mobile- is futtaja majd.

Így egy alkalmazást minden Windowsos eszközödön futtathatsz.

2012. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!