Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Battlefield 3 Limited...

Ha Battlefield 3 Limited Editiont veszek akkor fog hozzá járni back to karkand?

Figyelt kérdés
Némelyik helyen még lehet találni limited editiont.Ha olyat veszek most, akkor a back to karkandot meg fogom kapni később ?Vagy ahhoz elő kellett volna rendelnem?
2011. nov. 2. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkapod, benne van, nekem is a dobozba van benne, de majd csak decemberben fog megjelenni, akkor lehet majd csak letölteni, és kapsz hozzá egy M1911-et is hangtompítóval, amit 15. szinttől fogsz tudni használni. A lényeg, hogy ez benne van a dobozba, nem kellett előrendelni rá
2011. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat.Ahány oldalt olvastam annyi féleképpen írták le hogy működik.De szerintem is így van, hogy a limited editionben vannak ezek a dolgok benne.
2011. nov. 3. 12:46
 3/4 anonim válasza:

Igen megkapod, mivel a CD kulcs ami benne van a dobozban eleve tartalmazza a Back to Karkand DCL-t.Én személy szerint még Szeptemberben rendeltem elő az 576-ban és kaptam hozzá egy Psyhical Warfare pack-et kulcsot, 10 feloldható dog tag kulcsot, és egy camouflage skin kulcsot.

Az utóbbi 3 kulcsot nem biztos hogy megkapod ha nem rendelted elő. Mivel én az email címemre kaptam "előrendelői ajándékként".

Amúgy az M1911-es(sima, hangtompított, lámpást) akkor is megkapod ha regisztrálsz az EA gunclubra, szinthatár nélkül.

2011. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaaaa, szóval arra jó a 3 kód amit küldtek? Első vagyok, és nekem is küldtek de nem tudtam mire jó :D Köszi, nekem is segítettél
2011. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!