Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Gothic 3 1.74-es Patch-ben...

A Gothic 3 1.74-es Patch-ben próbálta valaki a cheat-et?

Figyelt kérdés
Átírtam a ge3 ban a TestMode-ot true-ra de így sem jön elő 0-ás billentyűvel a chat ablak. Ötletek?

2011. nov. 2. 21:03
 1/8 Heckler ***** válasza:

Mert nem a 0-s gombbal kell előhívni, hanem ezzel: ~


De miért csalsz? Teljesen elszarod az egészet így.

2011. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a ~ magyar kiosztású billentyűn nálam az AltGr+1-el jön elő, nyomhatom reggelig akkor se dobja fel a chat ablakot. Azért csalok, mert így élvezem:D.
2011. nov. 2. 21:08
 3/8 Heckler ***** válasza:
Váltsd át a kiosztást angolra, mielőtt a játékot indítanád, és akkor nincs ilyen probléma az összehányt magyar billentyűzet miatt.
2011. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Így sem működik. Most már végképp nem értem.
2011. nov. 2. 21:21
 5/8 Heckler ***** válasza:
Beállítottad defaultnak az angol kiosztást? Mert ha nem, akkor a program indulásakor úgyis visszavált magyar kiosztásra.
2011. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Angol az alapértelmezett. Így sem jó, hiába nyomom a 0-ást. Lehet h ez a patch hibája.
2011. nov. 2. 21:31
 7/8 Heckler ***** válasza:
Simán be tudom hozni a konzolt, persze angol billentyűzeten. Szerintem még mindig ez a gond nálad is.
2011. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálam angolon shift+0 a ~ jel. Szerintem ez a gond, hogy kombinált.
2011. nov. 2. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!