Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok fagyit árulni...

Miért nem tudok fagyit árulni a Vice Cityben?

Figyelt kérdés
Megvettem a fagyi üzemet.Az épületben bent áll a fagyis kocsi , beszállok ( jön egy kis tájékoztató hogy elkel adnom 50 fagyit stb) De hogy kell árulni ? Mert régebben pár éve megtudtam csinálni.Hiába nyomom a dudát nem szól a vevő csalogató dal .Többször vissza állítottam gyári beállításra ,így sem jó.Átszállok egy hétköznapi kocsiba ott szól a duda rendesen.
2011. nov. 3. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy emlékszem ha folyamatosan nyomod akkor duda, ha egyszer lenyomod akkor szól a zene, a következő lenyomáskor pedig elhallgat. (de lehet csak a san andreasból maradt meg a sziréna működésének módja)


Ha mégis folyamatosan kell nyomni, lehet csak bug miatt nem hallatszik de szól, próbálj odamenni az emberek mellé, hátha reagálnak rá ugyanúgy.


A küldetés leírásában az van, hogy parkold le a kocsit, és nyomd le a beállított gombot a zene lejátszásához. Lehet annyi volt a baj, hogy te menet közben akartad megszólaltatni, és úgy nem megy.

2011. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagyon röviden kell megnyomni. de ugyanez van a mentő, a rendőr, és a tűzoltóautó szirénájánál, és ez még a GTA IV-ben is így van
2011. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Fagyit árulni? Seriously? :-D Ne tévesszen meg a fagyi üzem és a fagyiskocsi itt valójában kőkemény drogárusítás folyik :-) Hehh fagyi,szép is lenne.
2016. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!