Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik autóverseny játék volt...

Melyik autóverseny játék volt ez? (felpontozok)

Figyelt kérdés

utcai verenyek voltak

verseny közben zene szólt, az egyik szám közülük ez volt: usher-yeah


tud valaki segíteni e szegéyes leírás láttán? a válaszokat előre is köszi.


2011. nov. 3. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Mást nem tudsz róla mondani?

Pl. mikor készült, min játszottál vele, milyen autók voltak benne stb.

2011. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2004 környékén játszottam asszem, de sajna mást tényleg nem tudok mondani. esetleg még azt, hogy 4db autó versenyzett egyszerre. a többiről fogalmam sincs
2011. nov. 3. 12:13
 3/7 anonim válasza:
need for speed underground 1?
2011. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lehet. valószínűleg NFS
2011. nov. 3. 15:23
 5/7 A kérdező kommentje:

nézegettem képeket a nfs underground és underground 2 játékról. valamelyik lesz a kettő közül. közben még eszembe jutott pár info:

volt olyan része a pályának, ahol választani lehetett, hogy melyik utcán menjek. az utcák meg nem voltak lezárva, ehelyett ha rossz irányba fordultam, egyszerűen a játék "átrakta" az autót a jó utcába, és ilyenkor pár másodpercig villogott a kocsi

2011. nov. 3. 15:34
 6/7 A kérdező kommentje:
az előbb láttam képet az underground 2-ről, hogy ott nyilak jelzik az utat, és zárják le az utcákat, tehát akkor elvileg az underground 1. ugye? utsó akkor vegyük úgy. hogy felkiáltójelet írtál. zöldet kapsz. meg első is, mert nehogymár ne kapjon
2011. nov. 3. 15:38
 7/7 A kérdező kommentje:
letöltöttem az 1-est, és felismertem rajta az egyik pályát! ezazz megvan!
2011. nov. 3. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!