Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy nem tudom...

Miért van az, hogy nem tudom a PDF - fájlt normálisan megjeleníteni?

Figyelt kérdés
Pl.: letöltök egy PDF - fájlt, és kiad egy kis ablakot, hogy Megnyitás / Fájl mentése. Rákattintok, hogy Megnyitás, erre kiadja, hogy Tallózás. Rákattintok, kiad egy kis ablakot, kiválasztom, hogy Jegyzettömb, rákattintok és várok. Pár pillanat múlva megjeleníti a jegyzettömböt, fent a letöltött fájl nevét, de a mezőbe betűk helyett csak jelek, leginkább kis négyzetek jelennek meg, egy szót sem tudok elolvasni belőle. Nagyon fontos lenne nekem, főleg most, hogy ezt helyre tudjam állítani. Kérem, aki most tud, az írjon és segítsen!
2011. nov. 3. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert a jegyzettömb nem PDF-hez való!

Adobe reader-t szedd le

[link]

2011. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia a mentésre kell kattintani mert ha letöltés közbe

a megnyitásra kattintasz akkor azzal csak azt éred el hogy egy ideiglenes mappába tölti ami a következő újraindítás után már nincs ott


Adobe Reader programmal lehet megnyitni ha ezt letöltöd

jó lesz

2011. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
annál a nagy buta adobe rédernél vannak ügyesebb progik is ,pl a Foxit Reader,de a Google Chrome is simán megnyit PDF-et
2011. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, letöltöttem, de nem onnan, ahonnan az első válaszoló linkje szólt, hanem magyar nyelvű példányt az origo portálról.
2011. nov. 4. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!