Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen zene összevágó programo...

Milyen zene összevágó programok vannak?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy több zenéből kivennék részletet és ezeket összevágni. És ha lehet ne legyen túl bonyolult a program, és magyar legyen.:) Köszönöm a válaszokat előre is!
2011. nov. 3. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha egy zenéből csak ki akarsz vágni egy részletet, akkor mp3 direct cut.

Ingyenes, magyar, egyszerű.

2011. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem magyar, de pihekönnyű, örökösen teljesen funkcionáló próbaverzió (nag screen) potom 12000 Ft körüli legalizálással: Reaper

[link]


Ha ez bonyolult, akkor audacious jó kell legyen. Ez nyílt forráskódú, értelemszerűen ingyenes és az is marad. Úgy emlékszem, hogy magyarítás is van, más kérdés, hogy életemben nem találkoztam még magyar szaknyelvvel se, így lehetetlen jó fordítást készíteni. Angol a szaknyelv.

2011. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ingyenes, magyar, egyszerű...



[link]

2011. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

# 3

Akkor leírhattad volna neki azt is, hogy a mentést hogy oldja meg (mert ahhoz kér egy bizonyos .dll fájlt).

2011. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2 vagyok, 3 mondja jól, audacity. Nem sír fel egyébként, hogy milyen dll kell neki mp3 mentéshez?
2011. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ösnek írom, a 4-es vagyok és a 3-asnak is ezt írtam.
2011. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mármint sikít, hogy pontosan mi kell neki, nem érdemes emlékezni rá, nem?
2011. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként majdnem biztos vagyok benne, hogy lame_enc.dll a Program Files-beli audacity könyvtárba, vagy a system32-be a windows könyvtár mélyén.
2011. nov. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
így van. a Lame_enc.dll kell, bárhonnan le lehet szedni és bárhova teszed a gépen jó, csak az Audacity beállításainál az MP3 résznél egy helyen be kell neki tallózni és ennyi...
2011. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2011. nov. 13. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!