Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3 megakad? Többi lent.

Sims 3 megakad? Többi lent.

Figyelt kérdés
A Sims 3 mindig lefagy kb. 10 másodpercre és ezt csinálja nagyon sűrűn és igy nem is lehet játszani. Megnéztem a programokat hogy mik futnak alatta. (régen semmi sem zavarta a játékot) Kikapcsoltam mindet és utána is lefagyott. Mit lehetne tenni?
2011. nov. 3. 20:58
 1/3 anonim válasza:
A géped eleget tesz a játék rendszer követelményének?
2011. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ugyan ez a bajom. Mindenhol aztírták a RAM kevés de nekem 4GB RAM-om van.

Nekem a házikedvencek kiegészítő után kezdte ezt. Valahol azt olvastam a sok mentés és sok kiegészítő miatt lehet és töröljek. Én nem próbáltam meg mert ragaszkodok a kiegészítőkhöz :D Ha te nem és vannak fent akkor egy próbát talán megér.

2011. nov. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké. köszi. simán mennie kéne a gépen. Meg hát ha régen is ment akkor most is kéne. Én is ragaszkodok hozzá. :D Nem szeretném letörölni a kiegészítőt.. Csak 1 van rajta meg egy város.
2011. nov. 19. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!