Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a gépem?

Miért csinálja ezt a gépem?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, fél éve vettem 1 laptopot, 1-2 hónapig tökéletesen futott rajta minden pl: Call of Duty 6 maximum grafikán 1 akadás nélkül futott stb. Aztán egy idő után elkezdett olyanokat csinálni a gép, hogy az eddig akadás nélkül futó játék elkezdett szaggatni. Meg hogyha Facebookozás köztben Youtuben zenét hallgatok, akkor 1 valamikor befagy az egész gép, és ilyen bugó hang van. Iyenkor újraindítom a gépet, és megy tovább rendesen minden.

Lehetséges az, hogy bemelegszik a gép és ettől van ez? Vagy csak kikéne tisztítani? Az az igazság, hogy amióta megvan nem tisztítottam meg. Egyszer próbáltam, de nemtudtam szétszerelni teljesen ezért nem folytattam.


2011. nov. 3. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor melegszik be, ha tisztításra szorul, de fél év után még nem szabadna, van, aki több évig használja úgy, hogy fogalma sincs a takarításáról, de persze függ a lemezek közötti hézagtól és a levegő portartalmától. Ha így jellemezted, hogy "futott rajta minden" akkor gondolom telepítettél meg uninstalláltál rendesen, a registryt kéne rendbe tenni valamivel. Én az advanced system care-t javasolnám, a free változat is nagyon jól helyre teszi, de más is megfelel.
2011. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, kipróbálom azt a progit.
2011. nov. 4. 15:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Fú, csak a registrybe talált 56 hibát. Köszi a segítséget remélem ettől majd jobb lesz a gép :)
2011. nov. 6. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!