Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tetszik a Windows 8?

Tetszik a Windows 8?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 21:31
 1/8 Heckler ***** válasza:
Majd ha megjelent, megmondom.
2011. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

van már béta.Fel is raktam virtualboxra:)

szerintem kaka még:D

2011. nov. 4. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Már megjelent, kiprobálható.

Nem, ez a csempés metro felület egy érintős tableten lehet, hogy jó, de egy pc-n nem. (max. szőke plázacicáknak jó, aki csak fakebú, jútub, stb. használ)

2011. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Heckler ***** válasza:
Nem, nem jelent meg, sőt, pontos kiadási dátum sincs. Ami letölthető, az a developer preview.
2011. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ami még most kering a neten az egy hányavetett kezdetleges rendszer. Talán majd akkor tegyél fel ilyen kérdést amikor már a végleges verzió csücsül a gépeken.
2011. nov. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad egy bétából következtetést levonni! Én eddig mindegyik Windows verziót használtam... Legjobb a Win7 Ultimate, kinézetre legjobb szerintem a Vista... WinXP-t sokan azért használnak mert régi játékokkal játszanak és WinXP-n általában mindent lehet futtatni... Szóval kompatibilitásban a WinXP nyert... De akkor is a 7 a legjobb! :D
2011. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nincs olyan hülye hogy a végleges verzió előtt következtetne, bár ki tudja.
2011. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még a Windows7 sem van teljessen kiforva: csak egy Sp van hozzá, hát még mit akarsz a Windows 8-al? Amúgy idáig sokban tiszta Windows7.
2011. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!