Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program ami...

Létezik olyan program ami nekem kell? Egy sorozat kiírásához kellene ami 2 évad és összesen 140 epizód.

Figyelt kérdés

Egy olyan programot keresek (ingyenes) amivel divix-be tudok írni 1 dvd re kb 10 db filmet (40percesek),és menüt lehet hozzá szerkeszteni képet és hangot is.

A dvdstyle sajnos nem írja ki.A TMPGEcn majdnem minden verzióját próbáltam de neki sem tetszik valami. Windows 7 esem van.


2011. nov. 4. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

1.)Fűzd össze a részeket!

2.) ConvertXtoDVD

2011. nov. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok.

Nem nem használtam még ilyen opciót. Mégis hogyan gondoltad az össze fűzést?????

2011. nov. 5. 07:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Akármilyen videó szerkesztő progival, ha jól tudom a FormatFactory képes erre (ingyenes), de nem biztos... 10 rész fűzz össze és utána az így kapott 1 darab videófájlt töltsd be a ConvertXtoDVD-be csinálj menüt, hangot a menü alá és ilyen cifraságok és utána kezdd el konvertálni (géped sebességétől függ, hogy mennyi ideig tart). Ha kész akkor kiírja, hogy kész és kér egy DVD-t, hogy tedd be. Onnan már csak ráírja a filmet egy DVD-re és olyan mintha egy rendes DVD film lenne... De azt hiszem összevűzni nem biztos hogy kell mert több videófájlt is betudsz tölteni a ConvertXtoDVD-be... ConvertXtoDVD fizetős progi de torrent a barátod! Remélem tudtam segíteni! :)
2011. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekifutok hátha..:)
2011. nov. 6. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!