Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol szedjem le a World of...

Hol szedjem le a World of Warcraftot?

Figyelt kérdés

Régen nekem megvolt ez a játék és elég nagy karijaim vannak benne, de aztán letöröltem. Most újra el szeretnék vele játszani . Ezért kérdezem meg ha van olyan aki tud egy olyan oldalt ahol a normális WoW-ot le tudom szedni az kérem

írja le.


2011. nov. 5. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudod... a CD-ről is fel lehet ám rakni...
2011. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ember...
2011. nov. 5. 15:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Ember...
2011. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Asszem megveszem :D nem töltöm le :D
2011. nov. 6. 14:46
 5/9 anonim válasza:
ne szedd le nagyon béna játék. Én már csak tudom. Mászkálsz egy hatalmas erdőben és egy idő után megtámadnak az erdei állatok. Nagyjából ennyit. Viszont mókás ahogy követsz más emberek által irányított karaktereket és néha dumálsz velük. Nem értem ezt az őrületet a játék körül. a grafikája szép bár sok hiba van benne de nagyjából ennyi.
2011. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Újra meg kellene venned... bááár ha nem akarod a régi karikat és nem is vagy benne biztos, hogy újra fizetni akarsz érte, akkor a Blizzard hivatalos oldalán ingyenesen le lehet tölteni, a Burning Crusade tartalmáig hozzá tudsz férni, és egészen addig ingyen tolhatod, amíg a 20. szintet eléri a karid.
2011. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most ha megveszem a World of Warcraft Cataclysm -t 8000Ft ért akkor nem kell havídíjat fizetni vagy valamit?

Szoval egyszer megveszem és többet nem fizetek rá?

2011. nov. 12. 21:24
 8/9 ChrisMix válasza:
-_- 60 napig szól az a rohadt kártya :) ha ma vetted volna meg akkor január valameddig tartott volna
2011. nov. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 (b-_-d)KaKaS(b-_-d) ***** válasza:

Hol éltek már emberek? :D

A wow azóta ingyenes játék!Mármint részben..Mivel ha a játékot megveszed az eredeti szerveren játszol ami asszem enUs.De a játékot le tudod tölteni ha battle.net en regisztrálsz!

[link]


Ha ezzel kész vagy katt games.Ott megtalálod a wow-ot és le tudod tölteni.

Ha újat kezdesz akkor gyere rwolrd-re!én is ott szoktam elütni az időm.

2012. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!