Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a Framework 3.5 öt? (Részletek alul! )

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek! EZT ÍRJA KI:

a termék (microsoft .NET Framework 3.5) telepítéséhez és beállításához a Vezérlőpult ,,Windows-szolgáltatások be- és kikapcsolása" párbeszédpaneljét kell használnia. És nagyon fots hogy fent legyen! kérlek segítsetek. :((( (win7 64bit-em van. Nincs sp1)


2011. nov. 5. 13:35
 1/3 _Jessy_ ***** válasza:
Win7-ben alapból benne van a 3.5. Nem kell telepíteni :)
2011. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De én azt kérdeztem, hogy hogfy tudom telepuiteni nem hogy van e benne...mert telepítenem KELL ha van benne ha nincs. És amúgy nincs. Szóval?
2011. nov. 6. 12:43
 3/3 _Jessy_ ***** válasza:
80%
Vezérlőpult -> Programok és szolgáltatások, és ott bal oldali menüben a Windows Szolgáltatások ki és bekapcsolása. Az előügró listában megtalálod a .NET framwork-öt és bepipálod. De ha nem szedted ki, akkor alapból be kell legyen pipálva, hacsak nem valami buherált verziót használsz.
2011. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!