Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Samsung RV509 laptobba beépíte...

Samsung RV509 laptobba beépített webcamerát hogyan használhatom msn és sykpe nélkül?

Figyelt kérdés
tudtok ahhoz ingyenes szoftvert, nincs semmi olyan, hogy alap állapotban meg tudnám nyitni videórögzítés céljából? Sajnos, így igazándiből nem tudom kihasználni a kamerát...előre is köszönöm a segítséget!
2011. nov. 5. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én nekem nincsen laptopos csak asztali de sztem a vezérlőpultnál megtalálhatod ha esetleg kaptál hozzá telepítő lemezt akkor az által telepített programmal
2011. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
WebCam scb O385 a neve beépítve a laptopba, ehhez nem járt telepítőlemez, de ha a driver hiányozna, akkor csak nem tudnám használni msn és skype alatt...Nekem olyan alkalmazás kellene, mint az usb videóeszköz nevű alkalmazás, pl. öcsém gépén Toshiba olyan és ott tud felvételt rögzíteni a webcamerá-val. Nekem win7 van és mindent végig néztem sehol se találok ilyet. Gondoltam netről letöltök valami alkalmazást, de szinte mind fizetős.
2011. nov. 5. 19:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Frissítettem illesztőprogramot is, így sem megy:(
2011. nov. 5. 19:36
 4/6 anonim válasza:
CyberLink YouCam. Én is azt használtam. neked tökéletes lenne.
2012. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen op. rendszered van? Live Movie Maker (régebben Windows Movie Maker) - be belépsz, ott van, hogy webkamera képének rögzítése. Ha azt bekapcsolod, már veheted is fel, a kamera képét. Windows 8- ban kamera alkalmazásra rákattintasz a kezdőképernyőn, és videó módba kapcsolsz, felveszi, és a Képek mappába fogja elmenteni.
2014. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
WIN 7 van
2014. ápr. 13. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!