Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem fut a játék a gépem...

Miért nem fut a játék a gépem újratelepítése után?

Figyelt kérdés
Adott egy régi játék(State of War. A játék még lemezről fut. Mikor először telepítettem fel a gépem XPSP3-al még tökéletessen futott mindkét gépemen. Most, hogy újra kellett telepítenem a gépem nem fut normálissan. A játéknak a bevezetője elindul, de mikor játszani lehetne vele nincs kép csak hang van. Az a érdekes ugyanazon a gépen Win7-re feltelepítve tökéletessen fut a game. Igaz erre az op. renszerre még nem volt sose feltelepítve. Ugyan ez a tünet a másik gépemen is. Ezt nem értem. Mindkét gépnek a driverei fel vannak telepítve. A játéknak nincs hibája mert először fel lehetett telepíteni. Mi lehet a probléma?
2011. nov. 6. 08:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
ha van hang de kép nincs akkor videokártya lehet!
2011. nov. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A gépnek fel van telepítve a videokártya drivere. Meg egy sokkal gépigényessebb játék tökéletessen fut.
2011. nov. 6. 08:51
 3/19 anonim ***** válasza:

hát az érdekes! lemez nélkül is megy a játék? ha nem akkor lehet hogy a lemezzel van valami!

ha ez se akkor fogalmam nincs... bocsi!

2011. nov. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A videokártya meg tuti jó hisz két rendszer van mindkét gépen (XP, Win7) és Win7 alatt meg tökéletessen fut a játék.
2011. nov. 6. 08:54
 5/19 A kérdező kommentje:
Lemez nélkül nem fut a játék, de a lemeznek nincs hibája mert Win7 alatt tökéletesen megy a game. Ezt én sem értem. Először tökéletesen futott ugyanazon az XP-n mindkét gépen másodszorra meg nem.
2011. nov. 6. 08:58
 6/19 A kérdező kommentje:
Ja a régi gépemen már volt Win7, de arra már volt egyszer felrakva a játék és most meg azon is a játéknak lefut a bevezetője, de mikor indulna a játék hang van, kép nincs.
2011. nov. 6. 09:07
 7/19 A kérdező kommentje:
Van olyan game amit másodjára nem lehet feltelepíteni a gép újratelepítése után? Ez érdekes lenne, mert tiszta telepítéskor az egész vinyó le van formázva.
2011. nov. 6. 09:10
 8/19 anonim ***** válasza:

szerintem nincs olyan játék!


jobbat nem tudok! játssz mással!

2011. nov. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát szerintem sincs olyan játék.
2011. nov. 6. 09:34
 10/19 A kérdező kommentje:
És ugyan arra gépre ugyan azon operációs rendszerre? Mert ha nincs akkor ez egy X akták! :)
2011. nov. 6. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!