Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Temporary internet files?

Temporary internet files?

Figyelt kérdés
Vannak olyan oldalak ahonnan nem lehet a hagyományos módon képet letölteni, mert védettek. Viszont én szerettem volna néhányat leszedni. Ajánlottak képlopó progikat, azzal az a gond, hogy az csak a kép azon részét menti ami látható a monitoron, de ha a kép méreténél fogva "kilóg" akkor azt már nem menti. Erre ajánlották a Temporary internet files mappát hogy ott majd megtalálom. Na, beléptem: internetbeállítások-általános-böngészési elözmények-fájlok megtekintése. Itt viszont az égegyadta világon semmit sem találtam csak valami törölhetetlen cookie-kat szöveges dokumentumban, pedig nincs beállítva a böngészési előzmények törlése kilépéskor opció. Print screen billentyűm nincs. Akkor most meg vagyok lőve egy ilyen alap problémával? (Jah, Chrome-val böngészek ha ez számít). HELP!
2011. nov. 6. 11:33
 1/2 Smartguy86 ***** válasza:

1. Próbáld meg, hogy fájl menü és oldal mentése. Ha lementi a képeket a html oldallal együtt, akkor mázli


2. Használj Firefoxot (Chrome-nál nem tudom, hogy hol vannak), annak van a documents and settings mappában a rejtett mappák között egy Cache mappája, ahol az ideiglenes dolgokat tartja, ott talán megtalálod...

2011. nov. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
akkor találod meg a keresett dolgokat az IE Temporary mappájában,ha azokat az IE-vel nézted meg. A Chrome nem abba pakol.
2011. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!