Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Dell Axim X50v rosszabb,...

A Dell Axim X50v rosszabb, mint az X3 valójában?

Figyelt kérdés
Elvileg az Axim X50v jobb procis, nagyobb felbontás, újabb modell. Igaz mindkettőn WM 2003 oprendszer van. Én azt vettem észre mégis sokkal lassabb az X50v. Azért mert nem annyival jobb a jobb proci, hogy a nagyobb felbontású képernyőjét kezelje, és ezért bosszantóan lasabb? Ezen kívül azok a programok, amik működtek az X3-on, egy csomó el sem indul az X50v-n, mert más a felbontás. Újabb gép, és mégis rosszabb, és nincsenek rá programok?
2011. nov. 6. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, milyen választ erre a kérdésre. Ezek 7 éves gépek, én azt hittem, ilyet már senki nem használ. Szerinted van itt olyan, aki naprakész infókkal tudna szolgálni?
2011. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezek ma is a legjobb gépek. Sajnos már gyártanak PDA-t, de még sokan használnak és használtak. Nincsen alternatívája sajnos, ezért kénytelen vagyok használni, de örömmel teszem. Nekem három is van :)
2011. nov. 7. 08:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs alternatívája? A polcok roskadoznak az okostelefonoktól. Mi az, amit egy PDA-n jobban meg tudsz csinálni?
2011. nov. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Légyszi a kérdésre válaszolj, ha tudsz, ha meg nem akkor ne irogass. Az okostelefon az nem PDA.
2011. nov. 7. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Elnézést, én sem értem mit képzeltem, amikor alternatívát mertem ajánlani. Hiszen mit tudhatok én, amit te nem? Már a kérdés is nonszensz... Nem tiszteltem a döntésed, miszerint te tévhitek alapján szeretnél dönteni. Ígérem, többet nem fordul elő!
2011. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok dönteni. Mert nekem Dell Aximom van három darab. Okos telefon meg nem kell. De nem ez volt a kérdés. Légyszi ne irogass.
2011. nov. 7. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!