Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találom a mentést?

Hol találom a mentést?

Figyelt kérdés

A crysis 2-őt szeretném újra feltelepíteni, de előbb szeretnék egy másolatot csinálni a mentésből, hogy ne az elejétől kezdjem.

Már kerestem, de nem találtam, hogy mi a mentés ott :(

Valaki letudná írni mi a file neve?


2011. nov. 6. 15:53
 1/2 nazguls ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos de ha nincs a főkönyvtárban akkor lehet hogy a Doc&Set(dokumentumok és almappái) között lesz valahol egy olyanfajta mappában hogy : Crysy 2 saved games - vagy egyéb értelemszerű név.

Ha nincs akkor adj meg egy speciális nevet a mentésnek (ha lehet: Pl Crysy mentés = Tehát ha opcionális a mentésnek a neve) és ha lehet akkor ezt keresd végig a lemezeden.

Ha nem lehet akkor olyan fájlokat keress amelyek 8-10 mentés után nőnek mentéseket.

Ha egyik sem válik be akkor meg:

Minek kell újrarakni? Azok a mentések akkor se biztos hogy működni fognak;Különböző patch-ak esetében a mentés módja is változhat tehát nem éri meg újratelepíteni :)

2011. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, megtaláltam :)
2011. nov. 9. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!