Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PSP-1004K-t flasheltetéséhez...

PSP-1004K-t flasheltetéséhez mik szükségesek?

Figyelt kérdés
Van nekem egy nagyon régi PSP-m és azt szeretném úgy megbuheráltatni, hogy lehessen rá netről is játékokat tenni, de talán ami még fontosabb, főleg filmeket. Utóbbihoz egyáltalán szükséges a flasheltetés? Túlságosan is pénztárca gyilkos egy ilyen gépezet. Szeretném megtudni, hogy hol és mennyiért lehetne ezt megcsináltatni? Továbbá, hogy milyen memória kártya lenne jó hozzá.
2011. nov. 7. 16:56
 1/6 anonim válasza:
Ha az fw 3.50 alatti akkkor szerezned kell egy Lumines UMD-t majd letölteni a 100%-os mentését majd egy progit letölteni amivel leviszed az FW-t 1.5-re onnan pedig egy másik progival rakhatsz rá bármilyen CFW-t. Én kb 3 éve csináltam és nem emlékszek a progik nevére de a psphungary.hu-n mindent megtalálsz. Én is az ott leírtak alapján csináltam.
2011. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ja és a filmekhez nem kell flashelés. van rengeteg olyan konvertáló progi ami átkovertálja a filmet mp4-be és a felbontást is a psp-hez igazítja
2011. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de sajnos ez nekem nem mondott túl sokat! Elég rég használtam már és sajnos kiestek már ezek a tudnivalók, mint pl, hogy mi is az a... Lumines UMD, vagy FW, CFW. Gondolom te sem szeretnél most nekem kis előadást tartani, szóval irány a psphungary.hu! :)
2011. nov. 7. 17:08
 4/6 anonim válasza:
A Lumines egy játék. Az fw a psp eredeti oprendszere a cfw pedig a feltört amin mennek a letorrentezett játékok.
2011. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

System Software Version 3.03 Ez volna az?

Honnan szerezzek Luminest? Google?


"...szerezned kell egy Lumines UMD-t majd letölteni a 100%-os mentését majd egy progit letölteni amivel leviszed az FW-t 1.5-re onnan pedig egy másik progival rakhatsz rá bármilyen CFW-t." <-- Ez a mondatod nagyon kusza nekem! :D Bocsi, h béna vagyok, de ehhez nem értek annyira.

2011. nov. 7. 17:24
 6/6 anonim válasza:
Ha 3.03-as az jó. A Luminest (első részét)eredetiben kell megszerezned.
2011. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!