Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Főleg Office alkalmazásokra,...

Főleg Office alkalmazásokra, internetezésre és játékra használnám a gépet. Nincs szükségem meghajtótitkosításra, meg csoportos bejelntkezésre stb. Csak én használom. Samsung R540JS01 laptopom van. Mi használjak?

Figyelt kérdés

1. Kérdés: Van hozzá egy eredeti windows 7 home premium 64 bites oprendszer. Te mi ajánlanál? Ezt, vagy tegyek fel egy ultimate verziót? Van valami előnye ennek a Home-hoz képest számomra? Stabilabb?

2. Vírusírtót mit használjak szerinted? Most Microsoft Security Essential van fent. Érdemes szerinted előfizetni mondjuk valamilyen vírusírtóra? Ha igen melyikre? Vagy bőven megteszi ez is, esetleg AVAST free + Mailwarebytes

3. Szabad vagy nem szabad használni a Yamicsoft windows 7 managert? Tényleg van előnye vagy csak holmi szemfényvesztés az egész? Tudom, hogy kiszed egy csomó registry-t meg le lehet vele tiltani az induló programokat stb, de nincs benne nagyobb veszély mint amennyi hasznot hoz? Honnan tudjam, hogy az a registry bejegyzés amit kitöröl az „törölhető”?


2011. nov. 8. 07:26
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
62%

1. A Home Premium tökéletes ezekre. Én tuti nem cserném le a legális rendszerebet valami hack -elt sz*rra. A Pro és az Ultimate amúgy is csak pár extra szolgáltatásban különbözik. XP mód. biztonsági mentés, meghajtó titkosítás, stb. Amik mind kiválhatók ingyenes programokkal is. A rendszermag mind ugyan az.


2. Az MSE elegendő védelem, ha csak nem mászkálsz mindig XXX meg Warez oldalakon.


3. Én még sosem vettem észre jelentős változást az ilyen "rendszer takarító" szoftverek használata után. Kb. annyit értnek, mint halott s*ggére egy csók. Ha nagyon belassul a gépem, én mindig inkább újratelepítek.

2011. nov. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Jó a premium.

2. Használj ingyeneseket, aztán fél év múlva nézd meg a PC Tools szoftverével mi mindent szedtél össze.

3. Érdemes rendszerkarbantartó szoftvereket használni, de a minőségük nagyon eltérő, van amelyik tényleg szemfényvesztés és csak kárt okoz. Mindenesetre 6 éven át nem kellett újratelepíteni az XP-met, pedig eszméletlen sok minden volt rajta. Win7-re még nem tudok ajánlani programot.

2011. nov. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Énis leírom :D


1. Home bőven elég, ez a sok verzió nagyjából parasztvakítás , ahogy az első mondta kiválthatóak ingyenessel is. (meg amúgyse használod)

2. MSE+Malwarebytes tökéletes.

3. Takarításra CCleanert ajánljják sokan, én meg Advanced System Care-t ajánlok, bajom nem volt vele.

2011. nov. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!