Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan programra lenne szüksége...

Olyan programra lenne szükségem amilyen a ratiomaster csak én nem csalni akarok hanem net használat nélkül letőlteni vagy is a net megy de 1dkg-ot nem használ a kliens de a filmek le jönnek. Remélem tudok olyat?

Figyelt kérdés
olyan kliensre lenne szükségem mint a ratio master csak nem arány csalára hanem fájlokat,filmeket és mindent letőlteni vele ami le is szedi.
2011. nov. 8. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:

1. ez is csalás

2. de legalább kivitelezhetetlen :)

ha töltesz, azt vkitől töltöd. azaz az ő gépe is adatokat fog küldeni a központi trackernek, és ezt nem tudod befolyásolni

2011. nov. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

" hanem net használat nélkül letőlteni "


na,ezt jól megaszontad

2011. nov. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 2xSü ***** válasza:

Mégis hogyan kerülne rá a gépedre a film? Két eset lehetséges:

- Interneten keresztül. (Hogy most torrent-el, vagy más módon, az mindegy.)

- Nem interneten keresztül. (Pl. CD, DVD, pendrive, postagalamb, stb…)


Egyéb eset nincs.

2011. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor így kérdezem hogy ratiomasterhez hasonló programot tudtok? ami nem fogja le a netet egyáltalán de az anyagot le hozza vagy is valamilyen klienst. mivel a ratiomaster az semmit nem szed le csak arányt csal az meg szar!!
2011. nov. 8. 11:13
 5/9 2xSü ***** válasza:

Akkor még egyszer, hátha másodszorra el is gondolkodsz azon, amit írtunk:


* * *


Mégis hogyan kerülne rá a gépedre a film? Két eset lehetséges:

- Interneten keresztül. (Hogy most torrent-el, vagy más módon, az mindegy.)

- Nem interneten keresztül. (Pl. CD, DVD, pendrive, postagalamb, stb…)


Egyéb eset nincs.


* * *


Ez kb. olyan, mintha az kérdeznéd: Hogyan lehet emberekkel megtölteni egy üres termet úgy, hogy egyáltalán nem jön be senki a terembe?

2011. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 2xSü ***** válasza:
(De ha esetleg leírod a problémádat, hogy miért nem jó a rendszer úgy, ahogy most működik, miben akadályoz, miért akarsz változtatni, akkor arra bizonyára tudunk valamiféle megoldást.)
2011. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értettem én elsőre is :) na a régi rendszer azért nem jó mert torrentezni imádok de viszont a neten nagyon sok mindent csinálok és ezt az én netem nem bírja, akartam seedelni és letölteni seed szerverrel az assed.hu-n de ott viszont nem tőlti le a gépre az adatokat, a lényeg h a netem nem bírja ha sok mindent akarok egyszerre a seed server meg nem tolta le a gépre az anyagokat, legalább is itt nálam.
2011. nov. 8. 11:35
 8/9 2xSü ***** válasza:

A nem bírja sem teljesen egzakt. Amennyiben a processzor a szűk keresztmetszet, akkor nem sokat tehetsz. Vagy időben választod ketté a netezést a letöltéstől (pl. éjjel töltesz, nappal netezel), vagy más módon szeparálod a kettőt (pl. veszel egy kisebb teljesítményű gépet aminek csak a le- és feltöltés a feladata, esetleg egy torrent klienssel rendelkező NAS-t. Vagy veszel egy erősebb gépet.) Esetleg alternatív forrást keresel (lásd lejjebb). Kisebb javulást lehet úgy is elérni, ha átnézed a gépeden futó szoftvereket, és kilövöd azt, aminek nem kell futnia. Esetleg kipróbálsz más böngészőket, torrent klienseket, hátha azok gyorsabbak.


Ha a sávszélesség a szűk keresztmetszet (pl. lassan töltődnek le a youtube videók, akadozik a webrádió, lassan jönnek be a honlapok), akkor annyit tudsz tenni, hogy korlátozod a torrent kliens sebességét. ( uTorrent esetén pl.: Beállítások menü > Beállítások menüpont > Sávszélesség pont > Globális feltöltés / letöltés korlátozása ) Ez persze függ attól, mekkora alapból a neted sebessége.


Ha az internet előfizetésed nem korlátlan és ez a probléma, akkor ilyen módon nem tudsz trükközni. Maximum annyival tudsz némileg spórolni, ha nem torrentről szeded le a szükséges dolgokat, hanem más forrásból (FTP, Rapidshare, stb…). Persze ettől a letöltési adatmennyiség nem fog változni, maximum a visszatöltött adatmennyiségen tudsz így spórolni.

2011. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen az utolsó nem korlátlan mobil netem van :(
2011. nov. 8. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!