Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudna segíteni valaki nekem?...

Tudna segíteni valaki nekem? Canon bjc-4200 -as nyomtatom van és nemismeri fel a számitógép és nincs hozzá telepítő cd. Honnan tudnám letölteni hozzá a programot?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Remélem erre gondoltál?

2011. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt lemezem, de 1 nappal a nyomtató (Canon PIXMA MP250) vétele előtt elromlott a DVD-íróm, így nem mentem vele semmire. Na, mondom sebaj, leszedem netről. Gondoltam én.

Én neten nem találtam meg, vagyis elvileg az a program volt fent, ami kellett volna, de mégsem. Tehát a neten azt nem találtam meg, ami a lemezen volt, csak valami kis vacak illesztőt. Másnap vettem írót és lemezről tudtam csak telepíteni. Pár éve már neten vagyok és töltésre használom leginkább, kalózkodok is bőven, de ez valahogy nekem sem ment...

Szerintem írj az ügyfélszolgálatnak, hogy küldjék el azt a programot, ami a LEMEZEN van. Én is ezt tettem volna, ha nincs lemezem.

2011. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszra:

Igen, én is próbáltam ilyesmit, de a látszat csalt. A lemezen nem 2 MB-nyi a telepítő.

2011. nov. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 legendavagyok01 ***** válasza:
2011. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok.

Nekem Win7 és 64 bit-es gépem van sajna nincs hozzá telepítő. Ha tudna valaki segíteni, megköszönném. A neten sokat kerestem de nem találtam.

2011. dec. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!