Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan, hogy egy windows...

Van olyan, hogy egy windows telepítőbe van x86 és x64?

Figyelt kérdés
én nem nagyon találtam ilyet,ha valaki tud akkor linkeljen kérem! fontos lenne, jahh ha lehet akkor sp1 kellene, persze csak ultimate. előre is köszi! Sp1 es win7 et daz loader aktiválja normálisan? csak mert tudom, hogy van valami frissítés ami miatt sok loader kínlódik. Ha nem aktiválná akkor nem kell sp1 :) Üdv.: Bexy
2011. nov. 8. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen van. Nekem olyan van ,hogy egy telepítőbe az összes windows 7 sp1 verzió (starter,home premium ,professional stb) és mindegyikből van benne kettő: egy x86 és x64 is :) Tehát minden képre jó. Egyik nagyobb torrrentoldalról töltöttem és oda meghívó kell. Előre szólók ne kérj ,mert én nem tudok küldeni :/ És aki még tudna az se hiszem hogy küldene egy idegennek :) Sok sikert azért
2011. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha küld akkor má barátok leszünk :) (ment egy pü)
2011. nov. 8. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs, legalábbis eredeti kiadásban nincs. Házilag összetaknyolt verzióban van. Egy rendes, eredeti kiadás egy DVD5 lemez 70%-át foglalja
2011. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!