Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen képszerkesztő...

Van ilyen képszerkesztő program? Ha igen akkor mi a neve? FELPONTOZLAK!

Figyelt kérdés
csináltam egy fotót, és a hátteret szeretném elhomályosítani, pl ahová kattintok az egérrel ott elhomályosodik, vagy egérrel lehet kijelölni terültet ami elhomályosodik.. PhotoScape-t használok, de azon nem találom sehol ezt a lehetőséget.
2011. nov. 8. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Photoshop, vagy gimp. Kijelölöd a területet, majd a szűrők közül valamelyik elmosást választod, és ott érvényesülni is fog a hatása.
2011. nov. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
volt régen egy ilyen képszerkesztő programom, amivel ezt is meglehetett csinálni, de már fogalmam sincs hogy mi volt a neve.. :S
2011. nov. 8. 23:33
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, épp most telepítettem fel a GIMP-et. kipróbálom.
2011. nov. 8. 23:34
 4/8 A kérdező kommentje:
kipróbáltam, de amikor kijelölöm a területet, és elmosom, akkor teljesen elhatárolódik a kép többi részétől, egy téglalap alakú részen.
2011. nov. 8. 23:47
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
a photoshop a legjobb azt használd
2011. nov. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A PhotoScapeben a szűrők között - terület fókuszon kívül. Itt megadhatod a terület nagyságát, majd az effektek közül kiválasztod a homályosít opciót.

Photoshoppal -kijelölés, szegélyek finomítása, fordított kijelölés, szűrők , és gauss életlenítés

2011. nov. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mi így szoktuk :


[link]

2011. nov. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az utolsónak is, mert az ő módszere volt a legegyszerűbb! :)
2011. nov. 9. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!