Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet ennek a programmnak...

Mi lehet ennek a programmnak a neve? Bocsánat, de nagyon nem értek a számítógépekhez.

Figyelt kérdés
Szóval az előző munkahelyemen egy dolgoztam egy támblázattal, ami nem exel volt, de nem tudom mi volt a neve, de most szükségem lenne rá. Hasonlóan működött, mint az exel (csak nem képletekkel), cellák voltak, ezekre lehetett többféle módon szürni és szöveg volt benne nem számokkal. Hát tudom hogy ez nem egy szakszerű leírás volt, de jó lenne egy kis segítség.... köszönöm!!!
2011. nov. 10. 12:41
 1/3 vagyokakilehetek ***** válasza:
lehet egyszerűbb lenne felhívni egy volt kollégát hogy mondja meg a nevét a programnak...
2011. nov. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólónál a pont. Egyébként talán egy Access adatbázisra tippelek vagy lehet, hogy nem is Microsoft termék, akkor OpenOffice, de ez alapján elég nehéz lesz kitalálni.
2011. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az Access volt a jó megoldás, de köszönöm a segítséget :)
2011. dec. 13. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!