Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PS2 lemezt írnék. Van-e...

PS2 lemezt írnék. Van-e különbség ha Nero-val vagy Alkohollal írom ki a .rar -bol csomagolt iso-fájlt?

Figyelt kérdés
Neroval írtam először ,de nem viszi a PS2!
2009. máj. 8. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Kiírhatod neroval is,csak akkor a képfájl írása opciót kell választanod.De lehet,hogy más a baj,pl nincs kiütve a ps2-d.
2009. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A gép frissen chippelve,a Neroval azt hiszen adatban írtam,ez lehet a probléma?
2009. máj. 8. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Helló!

Kb. 1 hónapja én is ezen bőgtem az agyam, h miért nem megy, aztán rájöttem. CloneDVD-vel írd ki:

[link]

1., Felrakod a progit

2. Elindítod és a "létező adatok felírása" gombra kattintasz!

3., A következő ablakban tallózásra az iso fájlt kiválasztod, azt elindítod!

Nekem ez a módszer bevált. Próbáltam már Neroval, Alcohollal, UltraISO Makerrel, de szerintem ez a legjobb;)

2009. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Clonedvd fizetős progi.A szoftverbázison meg nem hiszem,hogy mellékeltek hozzá cracket vagy kalóz serialt.Bár lehet,hogy harminc napig müxik rendesen.


Neroval is kiírhatod,de ne sima adatként,mert akkor persze,hogy nem jó.Egy képfájl lemezre írása/write image valami ilyesmit keress.Vagy alcohol is jó,azzal mást úgyse lehet kiírni csak képfájlt.Van még kismillió progi egyébként,amivel ki lehet írni,de ez a ketttő is jó,ami neked van.

2009. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
NAGYON-NAGYON KÖSZÖNÖM!! 8-D
2009. máj. 8. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami még lényeges, MAXIMUM 4-es sebességgel írd meg a dvd-ket, különben elég hamar behal a ps2 olvasófeje...
2009. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ps2 írására én ImgBurn-t használok, nekem ezt ajánlották annak idején, ingyenes, tud magyarul is.
2009. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!