Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA SA Grafikai problémában...

GTA SA Grafikai problémában segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Windows 7-em van, és már nemegyszer volt probléma a játék grafikájával, de mindig meg lett oldva valahogy. Most azonban az van, hogy mióta fel lett rakva újra a San Andreas, valamiért nem engedi 1400x1050x16-osra tenni a grafikát, csak 1024x768x32-ig. Mindent próbáltam már (minimumra vettem a dolgokat, stb...) , de sehogy sem sikerült jobbra tenni, sőt, teljesen eltünt ez az 1400-as opció valamiért. A gond így csak mindössze annyi , hogy nem lehet túlságosan élvezni a játékot, mivel nagyon irritálja a szemem , hogy folyton vibrál a képernyő ill. a fejem is megfájdul tőle. Remélem értitek, mi lehet a problémám , minden választ előre is köszi!


U.I.: Mikor elindítom a játékot, egy pillanatra kiírja, hogy: ,,A rendszer átváltott a Windows egyszerű színösszeállítására. A futó programok egyike nem kompatibilis a Windows bizonyos képi elemeivel." (Rákattintani nem tudok, mert nem engedi valamiért ezt sem:S)


2011. nov. 10. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nekem is kiírja, mivel a GTA SA tényleg nem kompatibilis a Windows 7 bizonyos képi elemeivel. De ezt megoldja azzal, hogy amíg fut a játék, letiltja az aero effektusokat. A videokártyád driver -e fel van telepítve?
2011. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Futtasd Win98 vagy XP kompat módban, ha nem oldja meg, frissítsd a VGA Drivert
2011. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Igen, fel van telepítve.

2. válaszoló: Hogy tudnám futtatni ezekben a módokban? Írd le kérlek!

2011. nov. 10. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, jobb klikk a parancsikonjára, Tulajdonságok, majd Kompatibilitás fül. De ez nem hinném, hogy megoldja a problémád. a Windows 7 -re ugye fel van téve az SP1?
2011. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!