Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom visszavarázsolni...

Hogyan tudom visszavarázsolni a start menübe a régi programokat, amik eltűntek, mert újraraktam az XP-t (nem formáztam) és sajna programok sem mind működnek? Előre is k0szi a segítséget!

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképp mit is csináltál? Ez az "újraraktam" nehezen kezelhető kifejezés.
2011. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos sehogy :(

Bár a programok fent vannak a gépeden ,

de 2 dolgot csinálhatsz

vagy megkeresed őket a program files be

és csinálsz nekik uj parancsikont


vagy újra telepíted őket :)

2011. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ui nem lett véletlen a windows mappa

000.windows? vagy windows.000

?

2011. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Újratelepítés után minden programot újra kell telepíteni. Nyugodtan törölheted a Programok mappa tartalmát, mert egyetlen program se fog menni újratelepítés nélkül. Sajnos ez így működik...
2011. nov. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Praktikus ilyenkor minden felrakott programot egy dvd-re is feltenni, természetesen TELEPÍTETLENÜL, és legközelebb egyetlen lemezről rakhatsz vissza mindent
2011. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3456 válasza nem működik. Az újrarakás meg számítógép esetében mindig újratelepítést jelent. Ezt egy ötvenéves felhasználó is tudja, mint én
2011. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítségeteket! Tulajdonképpen az újratelepítés során minden bajom megszűnt, a net is helyre állt, az alaplap hibát sem írja ki a Windows betöltődésekor, csak sajnos ez, hogy minden program újrarakásra szorul:) de hát, ez van... már majdnem mindet újtaraktam. Még1szer köszönöm!
2011. nov. 12. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!