Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Aegisub -bal (2.1.8)...

Az Aegisub -bal (2.1.8) készített feliratokat hogyan tudnám videóba égetni?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdtem el használni az Aegisub nevű programot, és nagyon tetszik, mert ugye lehet vele formázott feliratot szerkeszteni, azokkal a betűtípusokkal amikkel csak akarok, és oda rakom a feliratot ahova akarom. Na és ugye lementem a feliratot .ass fájlba, de ezt hogyan tudnám videóba égetni, miyen programmal? Próbáltam VirtualDUB -bal és egy videó konvertálóval (Freemake Video Converter) de nem formázottként adta hozzá. Hogyan csináljam?
2011. nov. 11. 16:39
 1/1 anonim válasza:

Nekem is ez a problémám, eddig csak akkor működött, ha mkv fájlban lévő feliratot égettem rá (tehát h amikor letöltöd a videót akk már rajta van de leszedhető), és átkonvertáltam pl avi fájlnak... te is tudsz feliratot rárakni asszem... nem tudom, ezzel segítettem-e, lehet, hogy már megoldottad... ha igen, akkor elmondanád nekem, légy szíves?

Amit eddig írtam, azt formatfactoryvel csináltam.

2012. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!