Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az az eternity windows?

Mi az az eternity windows?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy tablet pc-t vásárolni, és az oprendszere windows 7 eternity. Nézegettem a neten, és láttam, hogy xp-ből és 7-esből is van eternity, de én még nem hallottam róla. Ez ugyan olyan teljesértékű windows mint az asztali gépen? Vagy ez valami más, és nem éri meg ilyennel foglalkozni? Fontos lenne a gyors válasz. Előre is köszönöm! Petya

2011. nov. 11. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez valami házilag barkácsolt verzió, nem pedig hivatalos kiadás.

Az ilyen rendszerek használatát kerülni kell, mert ezek mind illegálisak.

2011. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 megmondom86 válasza:

Kezdeném azzal kedves petya,hogy a Google a barátod... beirtam a googleba,h "eternity xp" és láss csodát az első találat az eternity magyar oldala volt,ahol mindent leirnak,és le is lehet tölteni.

ez az oldalon is le van irva,de ez jellemző az Eternity kiadásokra:

Mi mindent tartalmaz a Windows XP Eternity? Miben más, mint egy egyszerű Windows XP?

Az Eternity XP telepítő, MAGYAR nyelvű, egy módosított anyag, amelyen nem kevés finomhangolást végeztem el biztonság , teljesítmény és megbízhatóság szempontjából.

Sorozatszám-kulcsot nem kér, aktiválni szintén nem kell. 2008 01 05.-i biztonsági és szoftver frissítéseket integráltam bele, kivéve persze a Windows rosszindulatú szoftvereket eltávolító eszköze mert az egy nagy szar.


tömörített iso fájl mérete: 944 MB (990 189 848 bájt) sajnos darabolva van és jeszóval védve a jelszó: vrs69


Sajnos nem lehet rátelepíteni egy már meglevő rendszerre! (csak a C: meghajtó választhatod, más partíción gondok lehetnek)

Stabil gyors rebdszer (tesztelve kb 10 féle gépen :min konfig P2 433Mhz 256 ram ezen a konfigon gyorsan és stabilan futott!)

Windows Vista kinézet

Vista ikonok és hangok

Vista rendszer ikonok

2008 01 05-i frissítésekkel

3 Téma integrálva



Hozzátenném,hogy igaz ebbe bele van nyulkálva,finomitkatva, javitgatva az eredeti xp,és ennél tökéletesebbel még nem találkoztam.... Bár nem jogtiszta, de mivel felhasználóra van specializálva,épp ezért annyira stabil. Sokkal jobb,és stabilabb mint a hivatalos windows verziók.....

2012. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet lejárt téma, de én a Windows XP,Vista,7 Eternityt ajánlom mindenkinek. de arra a tabletra ha nem tetszik rakhatsz másik windows 7-et!
2014. febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!