Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki aki ismeri az Edius 6....

Valaki aki ismeri az Edius 6. 02-t lécives segítene?

Figyelt kérdés
kedvet kaptam egy kicsit a zeneszerkesztésre és hát ezt a programot találtam amiről azt mondták hogy jó :) eléggé ilyen zenei lélek vagyok éshát igazából én magam szeretném írni benne a számokat. Szimfónikus számokra gondoltam elsődlegesen, valaki meg tudná mondani hogy hogyan teszek be hangszert hogy állítgatok hangokat stb. lényegében ehez kellene egy kis tutorial hogyha valaki tudna linkeni az jó lenne, köszönöm :)
2011. nov. 12. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Az EDIUS nem hang, hanem egy profi videószerkesztő program. Hangot is lehet vele szerkeszteni, de csak korlátozottan, mivel alapból nem erre lett tervezve.


Zeneszerkesztésre zeneszerkesztő programot használj, pl. Wavelab-ot, Adobe Audition-t, stb.

2011. nov. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oksa köszönöm :)
2011. dec. 3. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!