Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FL Studio 10-hez lehet letölte...

Igen nemm kérdése:

FL Studio 10-hez lehet letölteni külön hangokat? Esetleg egy kész zenét meg lehet nyitni benne, hogy mondjuk hozzá tegyél pár dolgot, vagy csak azt tudod megnyitni amit a programmal készítettél?

Figyelt kérdés
A külön hangoknál olyanra gondolok, hogy mondjuk kattanások, mély hangok stb...
2011. nov. 12. 12:33
 1/4 zeronibble ***** válasza:

Ha wav kell:


[link]


Mostanában szinte mindenre egyetlen hangszert használok, ő az u-he Zebra. Egyszer kell beleszokni a felépítésébe, és nem is nehéz. Utána tényleg csak tudás, gyakorlat és fül dönt, hogy mennyire lesznek jó zörejeid. Néha a kevesebb több alapon nem is nehéz akár hangmintamentes dolgokat összeütni. Mint pl ez:

[link]

2011. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A letöltött hangokat hogy tudom beinportálni a progiba ill. megnyitni azokat?
2011. nov. 12. 13:06
 3/4 zeronibble ***** válasza:
Régiek az emlékeim, de gondolom jót mondok: egyszerűen kibogarászod baloldalt a böngészőben, és rádobod egy sáv gombnak látszó cimkéjére. Vannak nagyon jó tutorialok magyarul is.
2011. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Vagy megveszed ,vagy pedig letöltöd innen onnan, vannak külön packek,különféle stílusokhoz mit tudom én trance hip hop ilyesmi,ha csak sample-ket tartalmaz a dolog,akkor bemásolod a főkönyvtárba vhova (packs pl) és kakor utána oldalt meg fogod találni a programban,de van olyan cuccos is,mint a native intsrumentses dolgok általában,hogy telepíteni kell előszőr,az már 1 kicsit bnyolultabb :D

Kész zenét nem nagyon tudsz, beraksz 1 mp3-t nem fogja neked lebontani összetevőkre,csak amit te csinálsz, vagy pedig vmi flp kiterjesztésű file-t,de kész hangot semmiképp,csak 1 egységnek fogja tekinteni

2011. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!