Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A telefonomról hiányozhat FTP...

A telefonomról hiányozhat FTP és LAN?

Figyelt kérdés
nem működik a suliban a net, sony ericcson xperia x10 mini, 2.1 android, vki mondta h ezekben van vmi ilyesmi hiba, ez lehet? hogyan tudok változtatni rajta? nem nagyon értek hozzá...:/
2011. nov. 12. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Itt utána tudsz olvasni, de az hogy mi a problémát, és hogy mit kérdezel, az nincs összefüggésben. Ha nem működik a net, azt írd le hogy miért, milyen a hálózat, hogyan kell kapcsolódni, mit próbálsz és miért nem tudsz. Az FTP nem a probléma vagy megoldás része (vagy te FTP-re akarsz kapcsolódni?), a LAN önmagában tág fogalom, valószínűbb, hogy egy LAN-hálózatra akarsz kapcsolódni (nem írod milyen módon).

2011. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok, értem, szval kapcsolódni akarok de csak annyit ír ki h "leválasztva" és azthittem ezzel van összefüggésben...de bementem a suliba az infós irodába, és ezt írták fel nekem: WPA 2 Enterprise, PEAP, AES (fogalmam sincs mik ezek és azt se értettem h mivan velük de azt mondta h ezeket kell megnézni h van-e vmi velük...
2011. nov. 12. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kéne jelszó, vagy vmi a nethez? Biztos jól vanak ezek beírva, ha vannak?
2011. nov. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de van jelszó, és be is van írva és jól is...szval nemértem :/ bezzeg mikor bevittem a szervizbe minden jó volt az ottani nettel (az is jelszavas) meg nekem itthon is jó. csak a sulis netet utálja...:S
2011. nov. 13. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!