Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlana valaki egy olyan...

Ajánlana valaki egy olyan programot, amivel a . Jpg formátumú képeimet meg tudom nyitni?

Figyelt kérdés
Bizonyos mappákba bele sem tudok lépni, és bizonyos képeket nem is tudok megnyitni, fogalmam sincs miért.... nem is ír ki semmit a windows se, egyszerűen bele sem lép bizonyos mappába, illetve néhány képre ha rákattintok, az xp úgy tesz, mintha semmit nem csináltam volna, nem nyitja meg.... a total commanderbe a képek / mappák méretét látom, tehát csak ott vannak...
2011. nov. 13. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Én gyanakodnék rá, hogy ez valami vírus! Nem ilyen a Windows normális működése!

Persze lehet, hogy valaki jól belebuherált a rendszeredbe, ezt én nem tudhatom. Mindenesetre a mondenkori képnézegető ajánlatom az Xnview:

[link]


Az Xnview megnyitja szinte az összes manapság elterjedt formátumot, sőt egy csomó ritka típust is. Ezen felül tud tömegesen átméretezni, vízjelezni, szűrőket használni és konvertálni. Ja és még gyors is! :)

2011. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az XnView sem tudja megnyitni, de legalább kiírta, hogy vmilyen memóriacímre hivatkozik, és nem tudja olvasni ....
2011. nov. 13. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg sérültek a képek, haldoklik a vinyó valami gáz van, mert ez nem normális...
2011. nov. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
törölni sem tudom a képeket.... ha sérültek a képek, helyre tudom vhogy hozni őket? ha haldoklik a vinyóm, mi a teendő? azok a képek szép emlékek, nagyon hálás lennék, ha vki tudna segíteni ...
2011. nov. 13. 10:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Futtass egy lemezellenőrzést és hibajavítást. Ha utána hozzáférsz, rögtön mentsd le a képeket, mert végleg eltünhetnek.
2011. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megcsináltam a lemezellenőrzést, és a hibajavítást, de így sem férek hozzá a képekhez.... :((((
2011. nov. 13. 11:36
 8/8 anonim ***** válasza:
javaslom, ha fontosak a képek minél előbb hívj szakembert, aki ki tudja menteni őket, mert könnyen lehet, hogy el fognak veszni a képek
2011. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!