Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 óra beállítás?

Windows 7 óra beállítás?

Figyelt kérdés
Na feltettem egy témát a gépre amin alapból windows 7 van. A tálcán található óra azóta nem fehér számokkal van ,hanem feketével.Hogyan lehet visszaállítani? Fontos lenne ,kérlek segítsetek :)
2011. nov. 13. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen aprólékosan általában nem lehet egy oprendszert beállítani, hogy milyen színnel jelenjenek meg az óra karakterei. A registrybe biztos állítható, de ahhoz meg nem értek, de valaki biztos...
2011. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kosziii ,azért segítettél ,mert egy picit konyíttok a registryhez ,de azért segíthet más is aki tud.Koszonom
2011. nov. 13. 16:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Basszus nemsikerult ,lécci segítseteeeeek
2011. nov. 13. 16:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Picit konyítás kevés. Az ilyenek tudják a registry buherálással térdre kényszeríteni az egész gépet. Ha nem ír senki konkrét dolgot, akkor inkább hagyd...
2011. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A picinél meg én értek hozzá sokkal jobban és ez tart vissza attól, hogy belenyúljak minden sz*rért...
2011. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okéé megértem én ,de a tálcám tiszta fekete ,amit viszont semmiképpen nem változtatok meg mert így akarom használni ,de viszont marha szarul néz ki ,úgy, hogy a dátum és az ido is fekete...
2011. nov. 13. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a fekete időkijelzés a registryben van, csak nem tudom hogy hol. A próbálgatás meg néha nagy kárt okoz. Reménykedj, hogy valaki idetalál aki "registrymágus" vagy sajnos marad a tálca "átszínezése"...
2011. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hááát sajnos már órák óta keresem a megoldást
2011. nov. 13. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!