Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet Wi-Fi, vagy nem?

Lehet Wi-Fi, vagy nem?

Figyelt kérdés
Iphone 4 telóra (amin alapból nincsen Wi-Fi) lehet Wi-Fi-t csináltatni??? Ha lehet kb. mennyiért??? És ha én T-mobilos vagyok lehetséges hogy a T-mobilban megcsinálják nekem???? (esetleg ingyen)
2011. nov. 13. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz Wi-Fi alatt? Mert szerintem te fogalomzavarban szenvedsz.


A wifi maga a vezeték nélküli hálózat. Az Iphone képes vezeték nélüli hálózatra (wifire) kapcsolódni. Pl. ha bemész egy Mekibe vagy bármilyen helyre, ahol van ingyen wifi lehetőség, ott tudsz netezni.


Ha azt akarod, hogy otthon legyen wifi-hálózatod, akkor vegyél egy routert és kösd össze az interneteddel.


De pontosítsd, hogy mit akarsz, mert zavaros a kérdés.

2011. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok, kösz, hát úgy értem h nincs a telefonban olyan "menüpont" h Wi-Fi.... és nem tudom h akk ha nincs benne lehet e bele csináltatni...
2011. nov. 13. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs Iphoneom de nem biztos hogy Wi-Fi ként van bele írva.Van amelyikbe vezeték nélküli hálozatként vagy hasonló ként van írva.
2011. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz :)
2011. nov. 13. 17:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!