Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom letölteni az...

Honnan tudom letölteni az MW3-hoz a multiplayer cracket?

Figyelt kérdés

YouTube-os videókon láttam hogy van crack MW3-hoz, de amit kiírtak linket ott vagy fizetni kellett vagy hírdetést megcsinálni vagy levolt jelszavazva. Tud valaki egy oldalt ahonnan normálisan letudom szedni. Van a Skidrow honlapjáról egy link csak az a baj hogy 900 percet várni kell hogy letudjam tölteni, mert előtte ugyanarról az oldalról már töltöttem. a skidrowos crackben benne van a multiplayer crack? aki nektudja miről beszélek töltse le: *****

és ha benne van kérlek szépen titeket, hogy tegyétek fel data.hu-ra! KÖSZ!!!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 13. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Alig pár napja jelent meg az MW3, valahogy sántít ez nekem hogy már is feltörték. Szerintem az összes ilyen kamu, és lehúzás.


De várom hogy valaki megcáfoljon.

2011. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen SP-hez működik, de mutlihoz nem.
2011. nov. 14. 14:27
 3/7 [Destroyer] válasza:

Hali.

Letöltöttem az MW3at és jól fut a egyjátékos mód, sajna még nem találtam igazán jó multi cracket sehol.

Az alteriwnet megcsinálta a mw2 ingyenes multiját. Remélem az mw3at is megcsinálják. Aki tud jól angolul az pls írja már le hogy, mit írnak a fórumban: -->

[link]

2011. nov. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az alteriwnet megvan tudom. és van magyar rész is a fórumon és azt irták nem csinálják meg :(
2011. nov. 17. 17:54
 5/7 anonim válasza:

Az Alter Iwnet nem foggja megcsinálni az MW3-nak a multiját ezt ők írják az honlapjukon és nem fogadják a rajongók kéréseit majd banolják az MW2-es páályafutásod :(

De senki ne csüggedjen egy két hét alatt meglesz a crack. Kicsit késnek a hackerek :)

2011. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

alterIW mégis úgy döntött h megcsinálja

én már mw3 multin tolom ;)

2012. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja már én is :D
2012. febr. 2. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!