Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell iso fájlt csatolni...

Szamiadri kérdése:

Hogy kell iso fájlt csatolni az alap Sims 2 játékhoz?

Figyelt kérdés
letöltöttem pár kiegészítőt, meg az alapot, az alap már fenn van de szeretnék, hozzá csatolni kiegészítőt. Ilyenkor mi a teendő?
2011. nov. 13. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy mountolod és telepíted mint az alapot...
2011. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mi az a mountolás?? mert én nem csináltam olyat az alappal :/
2011. nov. 13. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Az alap nem iso formátumba volt?
2011. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, mds és mdf formátumba volt szétbontva.
2011. nov. 13. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy... mint az mds-t. Betöltöd és megy. Mi a baj?
2011. nov. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy van egy bin formátumú és egy cue formátumú fáljom... és bármelyikre rákattintok azt írja ki, hogy programfuttatási hiba :/
2011. nov. 14. 20:55
 7/7 A kérdező kommentje:
kaptam egy kis itthoni segítséget, de megint el akadtam :/ daemon tools-hoz társítottam fel is telepítette a kiegészítőt, és most ki akartam próbálni a játékot, hogy benn vannak-e a cuccok, csakhogy azt írja ki, hogy én rossz verzió sims 2-t futatok, és hogy futtasam a sims 2 bulis cuccokat (ezt telepítettem az előbb). Meg próbáltam futtatni, de nem csinált semmit a gép, csak üres járaton ment. Na most mit csináljak?
2011. nov. 14. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!