Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Geforce 8200 integrált VGA...

Geforce 8200 integrált VGA van és letöltöttem a legújabb Driver-t hozzá és ez lett belőle? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


le ellenőrizte hogy jó-e hozzá és pipa volt .. egyébként ez a driver:285.58,Win XP 32.bites az o.p rendszerem

mitől van ez, van rendes driver ?


2011. nov. 14. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, ezt próbáld meg.

2011. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként talán ott rontottad el, hogy te sima GF8200 drivert kerestél. Viszont mondtad, hogy integrált a VGA, ergo az nForce chipset része. Tehát azt kellett volna választani keresésnél.
2011. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen lehet de az 1.hsz-nak a linkét is letöltöttem ami nforce és akkor is ez a hiba ugyan olyan volt..
2011. nov. 14. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Beálitásokban át teted 16bit es szinre?

ha nem müködik az átálítás akor valószínüleg fizikailag hibás az integrált videokártya


vagy netán nagyon kicsi video memóriát osztotál ki neki?

biosban nézd meg 64mb legalább nem árt

2012. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

áhh 100mb van adva neki

akkor fizikálisan kaki ..

de emléxem 1x letöltöttem egy jobb drivert és nem volt ez a hiba de már nem találom! meg ami találok is akkor mindig olyan szar lesz :(

2012. jún. 18. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!