Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem adják ki a Madden...

Sajt vagyok hello kérdése:

Miért nem adják ki a Madden NFL játékokat PC-re?

Figyelt kérdés
A Madden NFL 08 az utolsö amit kiadtak és nagyon sajnálom , mert a kedvenc játékom , de ezért nem akarok venni 50.000 Ft-ért egy x360-at vagy ps3-at. ha valaki tudja miért nem adják ki , kérem írja meg , vagy ha esetleg van átirata az NFL 12-nek , jöl jönne :)
2011. nov. 15. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Mert játékra a konzol való, PC meg munkára.
2011. nov. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez nem válasz a kérdésemre... kérem csak olyan írjon aki érdekelt a témában! nem a személyes véleményre vagyok kiváncsi , hanem arra hogy miért nem készól pc-re. egyébként kedves első válaszoló , ha igaza lenne akkor nem készülne pc-re évente több száz vagy ezer játék.
2011. nov. 15. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos kedves kérdező, ez csak a személyes véleményem, de szerintem azért, mert egyszerűen nincs akkora piaca ennek PC-n. Ez a sport főleg az államokban és talán kanadában népszerű és bár játsszák a világon másutt is, közel sem annyira.

Ehhez még add hozzá a PC-n nagyon magas arányú kalózkodást és rögtön érthető lesz, hogy PC-re nem éri meg átírni.

Egy FIFA az más, hiszen a foci akkora világsport, hogy még a kalózkodás ellenére is megéri az EA-nek.

És hogy akkor konzolra miért van? Ott még el lehet adni kellő darabszámban! :)

2011. nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: az első vagyok.


Nem azért írtam amit írtam mert be akartam szólni és kíváncsi voltam a fröcsögésedre, hanem azért mert jelenleg az a tendencia a játékfejlesztők körében.


Ha konzolra fejlesztenek akkor egy konkrét hardverre sokkal egyszerűbben kódolva tudják elkészíteni sokkal gyorsabban és kevesebb tesztelés mellett ugyanazt a programot amiből ráadásul konzolon jóval többet is el fognak adni mint PC-n. A madden és egyéb sportjátékok ráadásul kényelmesebben irányíthatóak controllerrel, ami megintcsak ritka pc-seknél.


Emellett gondolom van még ezer + 1 oka (a pc-sek hajlamosabbak a torrentezésre etc), de a fő ok az amit írtam: A PC mint játékplatform beszűkült és egyre inkább a konzol veszi át tőle az uralmat (az meg más kérdés h azért az 50-60.000 ft-ért marha sok játék fot futni maximálisan jól míg pc-t fejlesztgethetsz évente), illetve hordozható fronton a mobilok veszik át az uralmat.


Szóval ez az oka.

2011. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A kérdezőnek bocsánat az első válaszolóhoz akarok szólni.

Elég sokan vannak úgy köztük én is ha játszok pc akkor amit vagy lehet controllerel , de igazad van abba hogy lehet nem érné meg nekik mert pc-re le lehetene szedni torrentel.

2016. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!