Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Nuendo-ban a...

Hogyan lehet Nuendo-ban a sávokat egyben elmenteni?

Figyelt kérdés
A zenekarommal vettünk fel számokat, de ha kitörlöm azokat a részeket, ahol nincs tartalom, akkor az előzőekhez hozzáilleszti. És a sávokat egyben nem tudom elmenteni, csak külön-külön. Nem tudja valaki hogy ezeket hogy lehet orvosolni?
2011. nov. 15. 09:21
 1/2 zeronibble ***** válasza:

Nagyon régen használtam Nuendo-t, Reaper-en nyomom. Nem nagyon szeretek téríteni, de ez tényleg megérne egy próbát. Nincs 10 mega, mégis a legnagyobbak közt van funkciókkal. Nincs másolásvédelem, csak egy nag tájékoztat, hogy letelt a 30 nap, minden működik, nem lassítják száz dongle teszttel másodpercenként.


Szerintem ha mindet kijelölöd, és úgy exportálsz sávot (bounce vagy freeze?), akkor lesz sok sáv wav egyszerre exportálva. Az összeragadós szerkesztés esetében szerintem bekapcsolva maradt egy funkció, aminek Reaperben Ripple editing a neve, Nuendoban meg nem is volt, mikor legutóbb találkoztunk.

2011. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zeronibble ***** válasza:
Most látom, hogy mindenfelé birkóznak ezzel a sávonkénti bögyörgetéssel. Így jártatok.
2011. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!