Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP Cd-re írás! De hogyan?

Windows XP Cd-re írás! De hogyan?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy xp-t és kiírtam kép-fájlba egy cd-re, de nem boot-ol be róla a gép. (Természetesen a Bios-ba beállítva hogy arról boot-oljon.) Az xp működik, mivel sokan megköszönték és írták hogy tökéletes. Service pack 2-es az xp. Valószínűleg akkor én nem tudom hogy kell kiírni, mert már a 3 cd-met teszem ezzel tönkre. Segítsetek mert fontos lenne. Köszönöm!!
2011. nov. 15. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
nem képfájlba kell írni. Azt hogy tudná olvasni bootban a gép??? csomagold ki a képfájlt és azt írd ki.
2011. nov. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha képfájlt töltöttél le, akkor azt kell kiírni, de a CD író progiban is kellhet állítani, hogy boot CD-t csináljon. Nézz utána neten, attól függően, milyen progid van.
2011. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen képfájlba töltöttem le, és azt írták hogy ez így már kész is van, csak ki kell írni cd-re. Csak a baj az hogy már nem tudom hogy. Nero StartSmart Essential használom, ebbe nem találok olyat hogy boot-cd írása. Lehet hogy frissíteni kéne a Nerot, vagy más író kéne.. Nem tudom:(
2011. nov. 15. 11:14
 4/10 P.O.C. ***** válasza:

CD/DVD képek kiírására az ImgBurn -t ajánlom. Kicsi, gyors, okos, ingyenes, magyarítható:

[link]

2011. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:

"Burning bootable discs is only possible with Nero Burning Rom. Essential Suites have only Nero Express included.

So it is not possible to create a Bootable Disc with Nero Express. The only chance you have is to Upgrade to the Retail Version."


Szóval tényleg keress egy másik progit. Ajánlom az előző kommentet.

2011. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben, azt hiszem megpróbálom ezzel. És annyit még tudnátok benne segíteni, hogy akkor hogy írjam ki? Tehát amit letöltöttem képfájlt, azt egyszerűen írjam cd-re? A pipát természetesen megkaptátok a segítségért:)
2011. nov. 15. 12:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Most nem tudom megnézni, de azt hiszem itt ezt mutatják:

[link]


Ha rossz a link, így keresd a youtube keresőben:

How-To: Create a Bootable CD With ImgBurn

2011. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, és gondolom ott is van olyan, hogy képfájl kiírása, azt válaszd. Nehogy a képfájl, mint önálló fájlt írd ki. :)
2011. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 P.O.C. ***** válasza:

Nem az a funkció kell!!

Az ISO a telepítőfájlokon kívül már eleve tartalmaz a boot -oláshoz szükséges minden lemezbeállítást. Semmilyen hókusz-pókusz nem kell ide, egyszerűen ki kell írni az iso -t és kész:

[link]

2011. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem az a funkció kell!!"

Akkor nem az kell, bocsánat, tévedtem! :)

12:38 voltam.

2011. nov. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!