Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet így megcsinálni...

Hogyan lehet így megcsinálni egy képet photoshoppal?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogyan tudnám megcsinálni a saját arcomat így mint ahogy a képen van photoshoppal? [link]
2011. nov. 15. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
te jó ég,,,,:D ne photoshoppal hanem sósavval :)
2011. nov. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 tabaki ***** válasza:

A legszimplább alapeszközökkel: spray, maszatoló, effélék. Minek is a kép kapcsán a világelső piaci programot emlegetni, akármelyik ingyenessel is össze tudod berhelni.

Dedós szint.

2011. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 tabaki ***** válasza:
*Ja, bocs, egyáltalán mi benne a nehézség a számodra? Szívesen segítek, csak teljesen sima ügynek tűnik.
2011. nov. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát nekem nem igazán...
2011. nov. 15. 12:27
 5/13 A kérdező kommentje:
én most kezdtem el használni a photoshopot, még életemben nem használtam, szóval, az egész, nemtudom, hogy kezdjem el...
2011. nov. 15. 12:27
 6/13 tabaki ***** válasza:
Mindenesetre ne az eredeti képedet rontsd el, hanem csinálj egy másolatot... Nem tudom hirtelenjében, hogy a PS-ban miféle alkalmasabb eszközök vannak (most épp linuxos gépen vagyok), de a torzításokat finoman intézheted a maszatolóval, aztán egy átlátszó rétegre azt fújsz retuspisztollyal, amit akarsz. A képen látható feketébe süllyesztés kifejezetten primitív módszer, azért fikáztam. Esetleg te is megpróbálhatod fölkeményíteni a képedet annyira, hogy tényleg legyenek benne beégett részek, amelyeket megnövelhetsz. Jó, ha a kiinduló fotó is súrlófényben készült fényes-árnyékos kép, nem valami vakuval pofánlőtt fehér lepény. A retuspisztolyt ne fedett feketére állítsd, hanem félig átlátszóra, és többszöri átrajzolással sötétíts. Egyelőre ennyit, mert mennem kell, vélhetőleg holnap este még idekukkantok, hogy van-e még valami gond.
2011. nov. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
huh, köszi a segítséget, az a baj hogy a photoshop angol, tehát nemtudom h amiket mondassz hogy használja a photoshop. nem muszáj photoshoppal, ha mondassz olyat amivel egyszerűbb és te is azt használod, azzal csinálom...
2011. nov. 15. 21:22
 8/13 tabaki ***** válasza:

Süsd meg, angol? Ez előbb is kiderülhetett volna, vért izzadtam, hogy nagyjából felidézzem a magyar menüket:) Nem baj, angolul is odaírtam... Hogy hová? Nézd meg a következő linken:


[link]


Ami az egyéb programokat illeti, majd átgondolom, mit érdemes ajánlanom, kettőt már megemlítettem az útmutatóban.

2011. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
fuh hát köszi szépen, a fáradozást, mindennel. Próbálkozok, még nem igazán megy, de már alakul, köszi szépen még1x!! :)
2011. nov. 16. 17:34
 10/13 anonim ***** válasza:

nyomsz egy ctrl shift x-et...

az ott talalálható eazközökkel elmaszatolod az arcod...majd egy sima brush al ami 0% keménségű.. elkezdessz vele sötétíteni...de ebből sem értettél sz@rt se...

ajánlanám neked a videosmart photoshop részlegét a tanuláshoz...vagy a tutorial.hu-t...majd kb 2 hönap mulva meg tudod csinalni a kepet...

2011. nov. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!