Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield3 windows7 alatti...

Battlefield3 windows7 alatti telepítés. De indításkor hibaüzenet. Mi a teendőm most? A többi lent.

Figyelt kérdés
Feltelepítettem sikeresen az eredeti battlefield3mat. Első telepítéskor egyetlen cd ről feltette a játékot. Elindítottam de folyton beakadt, lefagyott. Feltelepítettem újból már mind a 2 cdt kérte. És a telepítés fél óra alatt meg is volt az előző 5 órájához képest. De azt írja ki hogy rendszergazdának kell lenni az aktiváláshoz. De rendszergazda vagyok be is állítottam. Win7 alatt beállítottam hogy soha ne írjon hibaüzenetet. Nem írt többet de a játékkal semmi sem történik mit csináljak most?
2011. nov. 15. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:

berakod az 1-es dvd-t ---> regisztrálod a cdkulcsot az origin fiókodra (telepítés része), kiválasztod hogy hova tegye ---> végez az 1-es lemezzel, berakod a 2. lemezt ---> telepítés után megvárod míg leszedi a frissítéseket ---> originből nem lépsz ki!! felmész a [link] majd bejelentkezel ---> elindítod a játékot.


esetleg ha nvidia kártyád van, frissítsd a vga drivert a legújabbra, ami a 285.79 Remélem hogy a problémád megoldódik és hamarosan találkozunk az egyik szerveren :D

2011. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!